Na stardoll dostałam kilka wiadomości, z prośbami o podanie hasła lub groźbami (i nie tylko !). Popatrzcie sami :
Dlatego, że nie podałam hasła ?? (To na dole). Żaaal xDD
To tylko 3 zrzuty z wieeeelu ;)
Ale mi się nie chce.
Lepiej powiedzcie co myślicie o tym: (mój nowy pokoik).
Nie wyszło jak chciałam ale jest ^^