Dużo osób odchodzi ze stardoll'a. A wy ?
Ja zostane!
Mam 3 konta:
*gwiazdeczka950
*xDOoOllyxx
*xD0o0llyx
Adminowie chyba za bardzo cieszą się z 42,746,924 użytkowników, chociąz
jak weszłam na stardoll rano to była końcówka 100 a teraz 924. Zobaczymy ile wieczorem będzie.
Dużo jest kont opuszczonych ale ja uważam, że nie powinni usuwać jak jest powyżej 500 starpunktów.
Kiedyś miałam booooskie konto xDOoOllyx moje pierwsze na stardoll.
Miałam tam dopiero 600 ileś SP ale ZAWSZE byłam ss i miałam każdy pokój urządzony i peełno ciuchów normalnych, HotBuys, Dkny itp.
Co myślicie o tym usuwaniu kont ?
Teraz bym miała jakieś 3000 bo moja siostra tyle ma a ja zakładałam konto przed nią.
Sceneria którą właśnie zrobiłam ^^
Wchodźcie na stardoll'u na moje konto gwiazdeczka950 i wchodźcie do albumu/magazynu xD
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz